Lucas & Arthur Jussen

Concert archive

Agenda

14 June (Wed)
Haus Opherdicke
Holzwickede (DE)

Klavier Festival Ruhr

Lucas Jussen

  • F. Schubert: Impromptus op. 142 D 935
  • F. Chopin: Nocturnes op. 62
  • F. Chopin: Ballade Nr. 1 op. 23 in g-Moll
  • P. Schat: Anathema
  • H. Villa Lobos: Dança do Indio Branco, No. 4
  • G. Gershwin: Three Preludes for Piano

24 June (Sat)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Holland Festival

Lucas & Arthur Jussen

K. Stockhausen: Mantra


29 June (Thu)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

International Chamber Festival Utrecht

Lucas & Arthur Jussen

Schubert Arpeggionesonate, D 821
Ravel Ma mère l’oye
Suk Pianokwartet in a, opus 1


Accompanied by: Harriet Krijgh, Maximilian Hornung, Pauline Sachse, Nikita Boriso-Glebsky

01 July (Sat)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

F. Poulenc: Concerto for Two Pianos and Orchestra in D minor, FP 61


Accompanied by: Radio Filharmonisch Orkest

Conducted by: Stanislav Kochanovsky

06 July (Thu)
Kurhaus Wiesbaden, Friedrich -von- Thiersch- Saal
Wiesbaden (DE)

Rheingau Musik Festival

Lucas & Arthur Jussen

Mozart ‘Lodron Konzert’ KV 242


Accompanied by: Camerata Salzburg

Conducted by: Gregory Ahss

07 July (Fri)
Auditori de Girona
Gerona (ES)

Festival Nits de Classica

Lucas & Arthur Jussen

L. van Beethoven: Variacions Waldstein, WoO 67
F. Chopin: 2 Nocturns, op. 62
E. Granados: L’amor i la mort
F. Schubert: Fantasia en Fa menor, D. 940
F. Poulenc: Sonata per a piano a 4 mans, FP. 8
G. Gershwin: 3 Preludes for piano
N. Kapsutin: Variations, op. 41
M. Ravel: Ma mère l’Oye


09 July (Sun)
Philharmonie Haarlem
Haarlem (NL)

Internationale Koorbiënnale Haarlem

Lucas & Arthur Jussen

C. Orff: Carmina Burana


Accompanied by: Renate Arends - sopraan; Yves Saelens - tenor; Dietrich Henschel – bariton; Slagwerkers van het Radio Filharmonisch Orkest; De Cantorij; Kinderkoor van het Muziekinstituut van de Kathedraal St. Bavo; Kinderkoor van Nieuw Vocaal Amsterdam

Conducted by: Béni Csillag

19 July (Wed)
Burg Feistritz
Feistritz am Wechsel (os)

Burg Feistritz

Lucas & Arthur Jussen

Josef Suk Klavierquartett a-Moll, op. 1
Lucas Jussen Klavier
Thomas Reif Violine
Pauline Sachse Viola
Harriet Krijgh Violoncello
Nikolaj Mjaskowskij Sonate für Violoncello und Klavier Nr. 2 a-Moll, op. 81
Harriet Krijgh Violoncello
Arthur Jussen Klavier
Igor Strawinsky Le Sacre du Printemps
Arthur Jussen Klavier
Lucas Jussen Klavier
Wilhelm Sinkovicz Moderation


22 July (Sat)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

  • G.Fauré Dolly Suite, selectie
  • C.Debussy Reverie 
  • C.Debussy L’Isle Joyeuse
  • G.Gershwin Three Preludes 
  • H.Villa-Lobos Danca do Indio Branco
  • A.Piazolla Libertango
  • I.Stravinsky Le Sacre du Printemps

03 August (Thu)
Ekenäs Church
Ekenäs (FI)

Ekenäs Summer Concerts

Arthur Jussen

W.A. Mozart : Piano Concerto no. 9 in E-flat KV271 ‘Jeunehomme’


Accompanied by: Finnish Chamber Orchestra

Conducted by: Jukka-Pekka Saraste

16 August (Wed)
Scheune des Gutshofes
Niendorf auf Poel (DE)

Scheune des Gutshofes

Lucas & Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto No.12 in A major, K.414 (385p)
W.A. Mozart: Piano Concerto No.14 in E-flat major, K.449


Accompanied by: Deutsche Streicherfilharmonie

Conducted by: Wolfgang Hentrich

17 August (Thu)
Kulturhaus
Mestlin (DE)

Kulturhaus

Lucas & Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto No.12 in A major, K.414 (385p)
W.A. Mozart: Piano Concerto No.14 in E-flat major, K.449


Accompanied by: Deutsche Streicherfilharmonie

Conducted by: Wolfgang Hentrich

19 August (Sat)
Kerkzaal van de Evangelische Broedergemeente
Zeist (NL)

Zeister Muziekdagen

Lucas & Arthur Jussen

  • G.Fauré Dolly Suite, selectie
  • C.Debussy Reverie 
  • C.Debussy L’Isle Joyeuse
  • G.Gershwin Three Preludes 
  • H.Villa-Lobos Danca do Indio Branco
  • A.Piazolla Libertango
  • I.Stravinsky Le Sacre du Printemps

23 August (Wed)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Internationale Koorbiënnale Amsterdam

Lucas & Arthur Jussen

C. Orff: Carmina Burana


Accompanied by: Renate Arends - sopraan; Yves Saelens - tenor; Dietrich Henschel – bariton; Slagwerkers van het Radio Filharmonisch Orkest; De Cantorij; Kinderkoor van het Muziekinstituut van de Kathedraal St. Bavo; Kinderkoor van Nieuw Vocaal Amsterdam

Conducted by: Béni Csillag

08 September (Fri)
Festspielscheune
Ulrichshusen (DE)

Percussionfestival 360° Schlagzeug

Lucas & Arthur Jussen

B. Bartok: Sonata for 2 Pianos and Percussion, Sz.110
M. Ravel: Rapsodie espagnole


Accompanied by: Alexej Gerassimez & Franz Bach - Percussion

27 October (Fri)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

28 October (Sat)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

29 October (Sun)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

16 November (Thu)
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)

Muziekgebouw aan ‘t IJ

Lucas & Arthur Jussen

Ron Ford Luccicare
Andrzej Panufnik Lullaby
Johann Sebastian Bach Concert voor twee piano’s BWV 1060
Dobrinka Tabakova Opdrachtwerk voor 2 piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière met steun van Ammodo)
Béla Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

17 November (Fri)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

Panufnik Lullaby
Bach Concert voor twee piano’s BWV1060
Tabakova Concert voor twee piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière)
Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

18 November (Sat)
Stadsgehoorzaal
Utrecht (NL)

Stadsgehoorzaal

Lucas & Arthur Jussen

Panufnik Lullaby
Bach Concert voor twee piano’s BWV1060
Tabakova Concert voor twee piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière)
Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

24 November (Fri)
Wilmink Theater
Amsterdam (NL)

Wilmink Theater

Lucas & Arthur Jussen

Mozart – Serenata Notturna
Bach – Concert voor 2 klavieren BWV 1060
Bach – Concert voor 2 klavieren BWV 1061
Bartók – Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

26 November (Sun)
Concertgebouw Grote Zaal
Amsterdam (NL)

Concertgebouw Grote Zaal

Lucas & Arthur Jussen

J.S. Bach – Concerto in c, BWV 1060
W.A.Mozart – Notturno in D, KV 286
J.S. Bach – Concert in C, BWV 1061


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

04 December (Mon)
Carré
Amsterdam (NL)

Podium Witteman

Lucas & Arthur Jussen

ntb


06 December (Wed)
Schloss Schwiessel
Schwiessel (DE)

Festspiele Mecklenburg Vorpommern

Lucas & Arthur Jussen

MENDELSSOHN BARTHOLDY Andante und Allegro brilliante A-Dur für Klavier zu vier Händen op. 92
BEETHOVEN Klaviersonate Nr. 31 As-Dur op. 110
FAZIL Say Night für Klavier zu vier Händen
CHOPIN Klaviersonate Nr. 3 h-Moll op. 58
BRAHMS Ungarische Tänze für Klavier zu vier Händen (Auszüge)
BRAHMS Walzer für Klavier zu vier Händen (Auszüge)


09 December (Sat)
Schloss Walpersdorf
Walpersdorf (Os)

Schloss Walpersdorf

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Andante und Allegro Brillante
Ludwig van Beethoven: Sonate op. 110 in As-Dur
Frederic Chopin: Sonate op. 58 in h-moll
Johannes Brahms: Walzer und Ungarische Tänze (Auswahl)


16 December (Sat)
Muziekgebouw Frits Philips
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw Frits Philips

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

17 December (Sun)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

19 December (Tue)
Parkstad Theater
Heerlen (NL)

Parkstad Theater

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

22 December (Fri)
Chassé Theater
Breda (NL)

Chassé Theater

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

11 January (Thu)
Philharmonie Essen
Essen (DE)

Philharmonie Essen

Lucas & Arthur Jussen

Francis Poulenc
Konzert d-Moll für zwei Klaviere und Orchester


Accompanied by: Essener Philharmoniker

Conducted by: Jun Märkl

12 January (Fri)
Philharmonie Essen
Essen (DE)

Philharmonie Essen

Lucas & Arthur Jussen

Francis Poulenc
Konzert d-Moll für zwei Klaviere und Orchester


Accompanied by: Essener Philharmoniker

Conducted by: Jun Märkl

13 January (Sat)
Philharmonie
Haarlem (NL)

Philharmonie

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

14 January (Sun)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

15 January (Mon)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

18 January (Thu)
Glasgow City Halls
Glasgow (EN)

Glasgow City Halls

Lucas & Arthur Jussen

Wolfgang Amadeus Mozart
Concerto for Two Pianos in E flat major
K.365


Accompanied by: BBC Scottish Symfony Orchestra

Conducted by: Martyn Brabbins

21 January (Sun)
His Majesty's Theatre
Aberdeen (EN)

His Majesty’s Theatre

Arthur Jussen

Wolfgang Amadeus Mozart
Piano Concerto No 9 in E flat major ‘Jeunehomme’, K 271


Accompanied by: BBC Scottish Symfony Orchestra

Conducted by: Martyn Brabbins

31 January (Wed)
Konzerthaus
Berlin (DE)

Konzerthaus

Lucas & Arthur Jussen

Bach – Brandenburg concert nr 3
Vaughan Williams – Fantasia Thomas Tallis
Bach – Dubbelconcert in C
Britten – Frank Bridge variations
Mozart – Dubbelconcert KV365


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

02 February (Fri)
Alte Oper
Frankfurt (DE)

Alte Oper

Lucas & Arthur Jussen

JOHANN SEBASTIAN BACH
Konzert für zwei Klaviere C-Dur BWV 1061
Brandenburgisches Konzert Nr. 3 BWV 1048
WOLFGANG AMADEUS MOZART
Konzert für zwei Klaviere Es-Dur KV 365
Sinfonie Nr. 36 KV 425 „Linzer“
RALPH VAUGHAN WILLIAMS
Fantasie über ein Thema von Thomas Tallis


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

04 February (Sun)
Muziekgebouw
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Bach – Brandenburg concert nr 3
Vaughan Williams – Fantasia Thomas Tallis
Bach – Dubbelconcert in C
Britten – Frank Bridge variations
Mozart – Dubbelconcert KV365


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

05 February (Mon)
Muziekgebouw
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Bach – Brandenburg concert nr 3
Vaughan Williams – Fantasia Thomas Tallis
Bach – Dubbelconcert in C
Britten – Frank Bridge variations
Mozart – Dubbelconcert KV365


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

16 February (Fri)
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen (NL)

Concertgebouw De Vereeniging

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

17 February (Sat)
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen (NL)

Parkstad Limburg Theaters

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

18 February (Sun)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

10 March (Sat)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Revueltas – Sensemayá
Roukens – Concert voor twee piano’s (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
Prokofjev – Tweede symfonie in d, op. 40


Accompanied by: Radio Filharmonisch Orkest

Conducted by: Emilio Pomàrico

02 April (Mon)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

NTB


22 April (Sun)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn Andante & Allegro Brillant, op. 92 (Quatre-mains)
Robert Schumann Fantasiestücke, op. 12 (Arthur)
Franz Schubert Fantasie in f kl.t., D 940 (Quatre-mains)
Leo Smit Divertimento (Quatre-mains)
Béla Bartók Suite, op. 14 (Lucas)
Sonate für Klavier, Sz. 80 (Lucas)
Fazil Say ‘Night’ (Quatre-mains)
Speciaal voor Lucas en Arthur geschreven


05 May (Sat)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Lucas & Arthur Jussen

Mendelssohn Andante & Allegro brillant op.92
Schumann Fantasiestücke op.12 (*)
Schubert Fantasie in f D940
Leo Smit Divertimento
Bartók Suite op.14 (**)
Bartók Sonate Sz.80 (**)
Fazil Say Night
(opdrachtwerk, speciaal gecomponeerd voor Lucas & Arthur Jussen)

  • Arthur Jussen | ** Lucas Jussen | andere werken voor piano 4-handen

Site by Alsjeblaft!